Orurowanie

Wykonujemy orurowania samochodów takich marek jak:

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości orurowań ochronnych do wszystkich typów samochodów terenowych, dostawczych oraz vanów.

Orurowanie wykonane jest ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej), polerowanej z rur o średnicy od 60 do 104 mm. Elementy montażowe wykonywane są pod dany model i rok auta dzięki czemu podczas montażu nie jest konieczna ingerencja w auto.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie stawiając na jakość i solidność wykonania.

Oferujemy także usługę montażu, świadczoną w siedzibie firmy przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Z uwagi na fakt, iż produkowane przez nas orurowania są tworzone pod indywidualny modelu samochodu, możliwy jest również montaż samodzielny

Udzielamy 5-letniej  gwarancji. 

Orurowania przednie doskonale sprawdzają się podczas jazdy w terenie, chroniąc auto przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.
W przypadku orurowań przednich istnieje możliwość montażu dodatkowego oświetlenia (halogenów).

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo orurowania boczne (stopnie boczne), ułatwiające  wsiadanie i wysiadanie z aut wyżej zawieszonych, takich jak SUV-y czy PICK-UPy.

Stopnie boczne sprawdzają się również podczas załadunku na bagażnik dachowy, a także przy odśnieżaniu dachu zimą. Stanowią zabezpieczenie progów auta przed uszkodzeniami mechanicznymi, spowodowanymi przez sól, piasek itp.

Orurowania tylne dostępne w naszej ofercie podkreślają linię stylistyczną nadwozia, pozwalając na wyróżnienie się auta wśród innych. Skutecznie chronią również samochód przed drobnymi kolizjami parkingowymi.